Dvojčata (8. díl)

29. srpna 2008 v 15:45 | Nerminka a Quiquillka ♥♥♥ |  Dvojčata
Kiro:
Yu se dlouho nevracel, už se začínalo stmívat. Nikdo nevěděl, kam šel. Akorát Debrecína říkala, že zdrhl z pokoje, když mu chtěla uklidit ve skříni. A Strify dodal, že ho viděl z okna, zdrhat od hotelu, jako namydlenej blesk. Podle mě ho jen chce ponížit. Nevím, co furt má. Každopádně jsem začínal mít o Yua strach. Vím, že se o sebe umí postarat sám, o to nejde, ale bojím se, aby nevyvedl nějakou volovinu, tady by se to blbě žehlilo, když se stěží domluvíme.

Debrecína taky furt mlela, že by mu měl jít někdo naproti, už mi to lezlo na nervy. Luminor a Shin Yua nepostrádali jako jediní. Strify byl taky nervózní, ale jenom proto, protože vymyslel další věc, jak Yua naštvat. Přepsal totiž choreografii a to, co jsem prozatím prováděl s Yuem já, měla dělat Debrecína. Byl jsem dost naštvanej - nejen kvůli tomu, ale i protože na koncertě, podle mě, nemá Debrecína vůbec co dělat. Přece jen je to naše skupina a o Luminorovo dvojče se stejně nikdo zajímat nebude.
A pak mě něco napadlo.
"Tak já pro Yua skočím," oznámil jsem přítomným.
"Jů, to bys byl moc hodnej," radovala se Debrecína.
"To víš, já už jsem takovej. Tak já jdu," uchechtl jsem se, hbitě se oblíkl a vydal se ven.
Nemám nejmenší tušení, kam se Yu mohl podít a město bylo docela velký. Alespoň se ale projdu, případně se taky ztratím. To by byla prdel, haha. Ale trochu o tom pochybuju, až tak velký město to zase není. Japonsko má jednu skvělou výhodu - mezi jeho obyvatele docela zapadneme, takže nás aspoň neoblíhají davy fanynek.
Šel jsem směrem od Strifyho okna, kudy šel nejspíš Yu. Procházel jsem kolem dvou nočních podniků a vždycky jsem se chtěl podívat, jestli tam náhodou není, ale zas tolik, abych ze sebe dělal úchyla, ho rád nemám. To je asi blbě, co? Každopádně tam dobrovolně nepolezu.
Kráčel jsem pořád dál, čuměl po člověku s rudočernou hlavou, ale on nikde, všude jen (překvapivě) samí Japonci. Díky lampám jsem ani nepostřehl, že už zapadlo slunce. Ťapal jsem a ťapal, až jsem doťapal až ke kraji města, kde už domy pomalu ubývaly. Ani jsem už nedoufal, že ho najdu, když v tom jsem ho spatřil, ve vedlejší ulici, přes dva ploty. Rozběhl jsem se kolem domu za ním a vyřvával jeho jméno. Nevím, jestli si mě všiml, každopádně jsem měl hroznou radost, takže jsem běžel docela rychle. Pořád se neotáčel, ale když jsem se přiblížil, slyšel jsem, jak se hihňá. Úplně jsem se přestal ovládat a samou radostí mu skočil na záda.
To ovšem Yu nečekal, zavrávoral a na poslední chvíli se chytil plotu. Já ale zase nečekal, že to Yu neustojí, tudíž jsem hodil bravurní šipku přes plot. Díky tomu, že za tím plotem byl velkej hnusnej štěkající pes, jsem byl ale brzo zpátky.
"Co děláš, vole?" vztekal se Yu, ale zároveň nedokázal potlačit smích.
"Zabavuju psa, nevidíš?"
"Jo tak." Najednou jsem nevěděl, co říct, a hrozně jsem se začal červenat. Abych to zamluvil, vyprávěl jsem Yuovi o Strifyho zvrhlejch nápadech. Yu během toho zrudl, zfialověl, zmodral, zezelenal, pak na chvilku svojí žlutou zapadl perfektně mezi Japonce, a pak se zase uklidnil.
"No co, ať si prudí. Stejně už do tý doby, nebudu mezi živejma." Zděsil jsem se. Asi to na mně bylo vidět, protože hned dodal, že si dělá legraci. Zase jsem cítil, že něco musím říct, a tak jsem ho vyzval, ať mluví o Debrecíně. Nic debilnějšího mě snad ani napadnout nemohlo. Ale mělo to jednu výhodu - dozvěděl jsem se, že s ní moc spokojenej není.
"Radši kohokoli, s výjimkou Chucka Norrise, jen ne ji!" vztekal se. Zavětřil jsem svojí šanci. Víc takovejch už možná nebude. Mám mu to říct? Jenže, co když to zvořu? Já nemůžu. Kdo nic neudělá, nic nepokazí. Ale taky nic nezíská. Tak dobře, já mu řeknu, že ho už tak dlouho miluju. Zkusím to, ať mám klid. Zkusím, zkusím, zkusím!!!
autor: Mijuluna
betaread: Nerminka

→ Devátý díl ←

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dunkel Engel<3(Iwča..)Ich liebe Shin<3^^ Dunkel Engel<3(Iwča..)Ich liebe Shin<3^^ | 2. září 2008 v 14:08 | Reagovat

at to zkusi, zkusi, zkusi..!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama