Osudový polibek (4. díl)

21. srpna 2008 v 13:20 | Nerminka a Quiquillka ♥♥♥ |  Osudový polibek
Není tu Nermi, aby to po mě přečetla, tak doufám, že tam nebudou překlepy. Příjemné počtení =)

"Strify, no víš, já…" začnu koktat. Připadám si jako blbec. Naprosto nevím, kde mám začít a co teprve, kde skončit?
"Prostě jsem se ti chtěl omluvit, za to, co se stalo v kuchyni. J-já, miluju Yua. Prostě nevím, co se stalo," doufám, že to vyznělo alespoň trochu věrohodně, i když ani já sám, bych tomu nevěřil. Chvíli na Strifyho koukám s prosbou v očích. Nevím, co budu dělat, jestli to nepochopí. Už teď se psychicky hroutím, ještě abych musel celý dny koukat na něj, jak se trápí.
"Kiro, já to chápu," podívá se na mě. V jeho očích můžu vidět šílenou touhu.
"Chápeš?" otážu se, jako bych se chtěl ujistit, jestli to myslí vážně. Udělá několik menších kroků ke mně a já o stejný počet ustoupím dozadu. Nemůžu připustit, abych se ocitl znovu v jeho blízkosti. Ještě jeden krok zpět. Narazil jsem zády o dveře. Bolestí vyjeknu, když se mi klika natlačí hluboko mezi žebra. Strify mezitím dojde až ke mně a opře se rukama vedle mojí hlavy, takže už v podstatě nemám kam utéct.
"Ano, chápu to," dořekne a já se zachvěju, když ucítím jeho horké nenasytné rty, na svém krku. Přerývaně dýchám a snažím se ubránit tomu pocitu slasti, který prostupuje celým mým tělem. Silně stisknu víčka k sobě a snažím se soustředit, abych se nepoddal svému vzrušení.
"Naprosto chápu to, že Yua miluješ," pokračuje, zatímco mi vyhrnuje tričko, "je mi taky jasný, že ho nechceš ztratit," přejede mi jazykem po šíji, "ale taky vím, že po mě toužíš. Kiro, ty mě chceš, to nepopřeš. Přemýšlel jsem o tom a došlo mi, že by mi nevadilo, být s tebou jenom po fyzické stránce. Nepřeješ si nic jinýho a já taky ne, tak proč se tomu bránit? Vždyť Yu se o tom nemusí-vůbec-dozvědět," na zdůraznění svých slov mě, při posledních slovech, při každé přestávce, políbil. Musel jsem uznat, že na jednu stranu, má pravdu, ale já nechci svojí lásku podvádět. Tedy, moje tělo chce, ale mozek i srdce protestuje. Bohužel těch se většinou nikdo na nic neptá, takže za chvíli už oplácím Strifymu jeho laskání. Netrvá dlouho a svalíme se oba na mojí postel. Strháváme ze sebe oblečení, jako šílení. Tak strašně moc ho chci a je jasný, že on na tom není jinak.
Po několika minutách zápolení se zbytečnými svršky, ležíme v posteli jen tak, jak nás Pánbůh stvořil. Líbám Strifyho na bříšku a občas stisknu jemnou kůži mezi zuby. Dočkám se, vždy, vzrušeného syknutí. Musím se pousmát. Přiznávám, že mi dělá dobře, jak po mě Strify touží a jak ho vzrušuje moje počínání. Ještě několikrát obkroužím jazykem pupík a posunu se zase o něco níž. Něžně saju kůži na Strifyho podbřišku a s uspokojením poslouchám jeho hlasité vzdechy. Pravou rukou uchopím jeho penis a stisknu jej mírně u kořene. Všimnu si, jak prsty zaryje hluboko do matrace a silně sevře prostěradlo v dlaních. Zuby stiskne silně svůj spodní ret, až mu bolestí vyhrknou slzy do očí. Očividně mu dělá problémy nekřičet slastí. Jazykem přejedu po špičce jeho erekce. Nakonec ho vezmu celého do pusy a několikrát zapohybuju hlavou v pravidelném rytmu. Strify mi zajede prsty do vlasů a v omámení mě za ně několikrát nemálo zatahá. Sice to poměrně dost bolí, ale nejsem schopný se soustředit na nic jiného, než na jeho překrásné tělo. Je tak nádherný. Vyndám ho z pusy a začnu líbat vnitřní stranu jeho stehen. Svá ústa nahradím rukou a brzy tak přivedu Strifyho k bouřlivému orgasmu.
"Ach, Kiro, to bylo úžasný," zašeptá Strify vysíleně, zatímco se snaží vrátit dech do normálu.
Netrvá to dlouho a je jako vyměněný, jako by se mu najednou nalila do žil energie, kterou potřeboval. Klečím ještě pořád u jeho klínu. Položí mi prsty pravé nohy na břicho a pomalu je sune nahoru. Zastaví se až na rameni a nohu mi lehce položí na záda. Za chvíli ji následuje i druhá. Strify mě vyzve, abych se k němu naklonil. Bez váhání ho poslechnu a dočkám se nádherného procítěného polibku.
"Strify, vážně to chceš? Protože, jestli ne, tak to klidně řekni a já přestanu," zašeptám mu do ouška, ale on jen zavrtí hlavou.
"Kiro, broučku, já nechci, abys přestal. Tak moc tě chci. Potřebuju tě!" prosí mě naléhavě, takže nakonec přikývnu. Natáhnu ruku a otevřu zásuvku ve svém nočním stolku. Chvíli poslepu šátrám, až nakonec vylovím malou tubičku. Strify chvíli nechápavě kouká. Zřejmě přemýšlí, kde se vzal lubrikant v mým nočním stolku. Přejdu to raději mlčením. Vymáčknu trošku z obsahu tuby na prsty. Důkladně nanesu gel na určené místo. Snad to bude stačit. Přece jenom, nemám zase tolik zkušeností, abych to mohl říct stoprocentně. Pro jistotu přidám ještě trochu lubrikantu na špičku svého penisu. Nakloním se blíž ke Strifymu a zašeptám mu do ouška: "Uvolni se, broučku." Jenom kývne a usměje se. Pomalu do něj zavedu svoje vzrušení. Celkem mě překvapí, že celou dobu nechá svaly uvolněné. Ten kluk už s tím má nějaký zkušenosti, to mi nepovídejte, že ne! A není jich málo, jak vidím.
Začnu se v něm pohybovat. Nejdřív pomalu, ale postupně přidávám na tempu. Strify mi vychází bokama vstříc. Jsme jako jedno tělo. Už se ani nekrotíme, abychom hlasitě nevzdychali. Jsme jako v jiným světě. Chytnu do dlaně Strifyho penis, když si všimnu, že už je znovu vzrušenej a začnu pohybovat rukou. Za chvíli sladím pohyby těla s pohyby dlaně. Vzdychá mi do ucha a ani já nejsem nějak pozadu. Vášnivě ho políbím. Jazykem prozkoumávám jeho horká ústa. Vzrušením se mi úplně zatmívá před očima. Ještě několikrát silně přirazím a i Strifyho svojí rukou dovedu k vrcholu a pak se unaveně zhroutím na jeho vysílené tělo. Chvíli jen tak ležíme a hladíme se po nahých zpocených tělech.
"Strify, co jsme to udělali?" zeptám se tiše a mám co dělat, abych se nerozbrečel.
"Kiro, neplakej. Oba jsme to chtěli. Víš sám nejlíp, že kdyby se to nestalo teď, bylo by to třeba zítra, nebo pozítří," odpoví mi a já se naplno rozpláču.
"J-já si myslel, že to třeba překonám. Že když se budu snažit na tebe nemyslet, tak se tomu vyhnu," vzlyknu.
"Kiro, zlatíčko…já vím, že miluješ Yua a hodlám to respektovat, na tom stále trvám. I po tom, co se stalo. Prostě to byl je zkrat, nic víc, nic míň. Fyzická přitažlivost a touha…" dořekne a setře mi hřbetem ruky slzy z tváří.
"A-ale, co když s tím nebudeme už chtít přestat?" zeptám se, se slzami v očích.
"A kdo řekl, že já chci přestat?" odpověděl mi Strify otázkou a spojil, dnes snad posté, naše rty.
***
"Strify, chceš taky toasty?" slyším z kuchyně hlas svého miláčka.
"Říkal někdo něco o toastech?" zeptám se, když nakouknu do místnosti.
"Lásko, chceš taky?" zeptá se mě Yu a já se mu vrhnu okolo krku.
"Měl bych spíš chuť na něco lepšího," špitnu provokativně a krátce ho políbím.
"Tak za takovou pusu nic nedostaneš," ušklíbne se a tak ho teda začnu líbat pořádně. Úplně zapomeneme na Strifyho, kterej se začal mezitím dávit džusem.
"Jé, Strify, dobrý ráno," pozdravím ho, jakože nic a nevině zamrkám řasama.
"Dobrý," odpoví a radši se začne věnovat novinám. Sice nevím, kde se tady vzaly noviny, ani odkdy je Strify čte, ale řešit to nehodlám. Sednu si raděj ke stolu a Yu přede mě položí talíř. Poděkuju a začnu se na chvíli věnovat jídlu.
"Kiro, omlouvám se, že jsem včera večer nepřišel, ale byl jsem tak unavenej, že jsem lehl a spal," řekne Yu a mě málem zaskočí snídaně. Strify se už zase rozkašle.
"Strify, nechtěl by ses ve svým věku, už naučit pít? Takhle se tu za chvilku udávíš," oznámí mu mile Yu a začne se svíjet v záchvatu smíchu. Já radši sedím tiše, jako myška a koukám smutně na Strifyho. On mi pohled opětuje. Trvá pěknou chvilku, než se Yu konečně vzpamatuje. Všiml si, určitě, jak na sebe koukáme, ale chvíli jen tak stál a pozoroval nás.
"Co je vám? Stalo se něco?" zeptá se nakonec a já se jen se usměju. Pohladím svého miláčka po hřbetu ruky a zvednu k němu oči. Yu, kdybys tak věděl…
autor: Quiquilla

→ Pátý díl ←

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 scooby-doo scooby-doo | 21. srpna 2008 v 14:42 | Reagovat

to je božíííííííííí honem další díííííííííííííl rychlééééé..... plosíííííííím

2 dark.alesa dark.alesa | E-mail | Web | 21. srpna 2008 v 15:44 | Reagovat

Hey upec dokonalý...hafo rychle pokracuj.

3 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 21. srpna 2008 v 17:49 | Reagovat

scooby-doo, dark.alesa: Díky =) Pokusím se napsat pokračování co nejdřív, ale berte prosím v úvahu, že musím ještě dopsat povídku do soutěže a ještě jednu na příjmačky, takže nemám moc času. Děkuji, za pochopení =D

4 dark.alesa dark.alesa | E-mail | Web | 21. srpna 2008 v 19:26 | Reagovat

Chapeme te,ale ty chapej nas a spechej

5 scooby-doo scooby-doo | 21. srpna 2008 v 19:53 | Reagovat

přesně!

6 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 21. srpna 2008 v 20:01 | Reagovat

scooby-doo, dark.alesa: Jo, jasně, spikněte se proti mě =D Tak fajn, zkusím to napsat co nejdřív, spokojené? =D

7 dark.alesa dark.alesa | E-mail | Web | 21. srpna 2008 v 20:12 | Reagovat

Quiquilla spokojena budu az bude dalsi dil XD

8 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 21. srpna 2008 v 20:32 | Reagovat

dark.alesa: Nebudeš, protože pak budeš zase chtít další =D

9 KYSS KYSS | E-mail | Web | 21. srpna 2008 v 20:58 | Reagovat

woůůů xDD

10 Iwča.. Iwča.. | 24. srpna 2008 v 19:29 | Reagovat

nejlepsi prosteee....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama