Šampaňské (2. část)

26. srpna 2008 v 17:10 | Nerminka a Quiquillka ♥♥♥ |  Šampaňské
Mezi palec a ukazováček sevřu jednu jahodu. Skloním se až k jeho levýmu uchu.
"Tak co? Dáš si ještě jahůdku?" zašeptám a snažím se, aby to vyznělo co nejsvůdněji. Mezi zuby skousnu jeho ušní lalůček a s potěšením zjistím, že ho to rozhodně nenechává chladným.

Aniž bych se přestal rty dotýkat jeho tváře, přejdu až skoro k jeho rtům. Místo toho, abych ho však políbil, zvednu obličej jen pár milimetrů nad jeho a otřu se svým nosem o ten jeho. Musím se usmát, když se Yu pokusí kousek zvednout a políbit mě sám. Přivázal jsem ho dobře, pochválím si.
"Jaký to je, nemoct se pohnout?" zeptám se provokativně a ukazováčkem obkreslím linii jeho rtů. Tohle mě baví. Místo odpovědi se jenom zašklebí a pokusí se mi ukousnout prst, což se mu samozřejmě nepodaří. Jsem prostě rychlejší. Panovačně se usměju. Tohle si hošánek ještě užije! Prst vyměním za jahodu. Jemně mu s ní přejdu po rtech. Uhnu před jeho hbitým jazýčkem a to sladké ovoce přemístím až na jeho čelo. Něžně s ní sjedu dolů, až ke špičce nosu. Přiložím ji zpátky na jeho horní ret a dokreslím tak čokoládovou cestičku až k bradě. Chvíli se zamyslím. Dojdu k závěru, že by bylo plýtvání, nechat tu čokoládu tam kde je a tak se tedy sehnu, abych ho té ozdoby zbavil. Políbím ho něžně na špičku nosu a jazykem olíznu čokoládu. Chutná ještě líp, než samotná. Pomalu se jazykem přesouvám přes kořen jeho nosu nahoru a dávám si pozor, abych na cestě ani kousek té sladké dobrůtky nenechal. Když se dostanu až k čelu, uvědomím si, že jsem tak Yuovi umožnil skvělej přístup k mýmu krku, čehož samozřejmě využije. Slíznu zbytek čokolády, ale zvedat se mi nechce. Ne, když mě Yu líbá na krku. Přivřu slastně oči a užívám si každý dotek jeho hebkých, horkých rtů. Odtrhnu se od něj až ve chvíli, kdy si se zděšením uvědomím, že se mi snaží na šíji vytvořit cucflek. Tak to teda ne hochu! Tohle neberu! Značkovat si mě tu nebudeš! Odolám nutkání, za trest ho kousnout do nosu a radši se přesunu k jeho vypracovanýmu hrudníku. Je fakt, že má úžasný tělo. A taky toho patřičně využívá.
Jazýčkem obkroužím jednu jeho bradavku a něžně ji skousnu mezi zuby. Slyším jak zrychleně dýchá a můžu sledovat jeho hrudník, který s každým nádechem stoupá, aby pak zase znovu klesl. Tak strašně mě to vzrušuje. Ale musím se ovládat. Přece ho tu okamžitě neznásilním. To fakt ne. No, neříkám, že by mi to vadilo, ale… Už dost! Takhle prostě nemůžu přemýšlet, to už je i zdravotně závadný. Kdoví jak by to dopadlo.
Chvíli si ještě hraju s jeho bradavkou. Baví mě, jak se svíjí slastí. Je mi jasný, že už se nemůže dočkat, ale to má hoch smůlu. Dokud nebudu chtít já, tak nic nebude a basta! Asi to pochopil, i když nahlas jsem nic z toho neřekl, protože se snažil trochu protestovat. Vezmu jednu jahodu a vložím mu ji mezi zuby. Potom začnu kousíček po kousíčku ukusovat. Samozřejmě se mu nezapomenu celou dobu dívat do očí. Vidím tu touhu, která jím celým prostupuje a vyžívám se v představě, jaká mu způsobuji svým chováním nevýslovná muka. Rozhodnu se ho alespoň odměnit vášnivým polibkem na rty. Chutnají po jahodách a čokoládě.
"Sundej si tričko, prosím," zašeptá a já se jen škodolibě usměju. Zvednu se znovu do kleku a vyhrnu si tričko jen kousek nad pas. Ukazováčkem si pomalu přejedu po boku. Cítím, jak mi Yu vypaluje pohledem značku, do jemné, světlé kůže. Zvednu lem trička, ještě o trochu výš a kochám se jeho reakcemi. Věřím, že kdyby mohl, už by se na mě dávno vrhnul. Rozhodně se tváří zajímavě. Slituju se nad ním. Tričko si sundám úplně a odhodím ho někam za sebe. Dlaní mu přejedu po horké kůži od břicha až k hrudníku. Netrvá dlouho a prsty vystřídá jazyk. Přes krk a bradu se dostanu znovu k těm hebkým polštářkům. Dlaní přejedu přes jeho kalhoty a ucítím tak jeho vzrušení, které se hlásí o pozornost. Jenom slastně vzdychne a zakloní hlavu. Aniž bych jej přestal vášnivě líbat, rozepnu mu zručně jednou rukou knoflík u kalhot a potom až příliš pomalu zip. Kdyby neměl přivázaný ruce, věřím, že už dávno by se udělal sám. Naštěstí tu možnost nemá. Milimetr po milimetru mu začnu stahovat kalhoty. Podívám se na něj a všimnu si, jak tiskne silou víčka k sobě. Musí to být šílený. Ještě, že nejsem na jeho místě. Pobaveně se usměju a škádlivě si skousnu spodní ret. Stáhnu mu kalhoty úplně a dávám si pozor, abych se nedotkl jeho klínu. Skloním hlavu a začnu jemně líbat a okusovat jemnou kůži na vnitřní straně jeho stehen. Začnu u kolene a velice pomalu postupuju výš. Po hodně dlouhé době, kdy skončím s jednou nohou, se přesunu na druhou. To už Yu nahlas kňučí a prosí, abych se nad ním slitoval.
"Ale broučku, vždyť jsem teprve začal," řeknu provokativně a všimnu si, jak se Yu snaží uvolnit ruce z opasků. Naštěstí to vypadá, že se mu to nepodaří. Jinak bych se už zřejmě musel bát o svůj život.
Když se po několika minutách, Yuovýho neustálýho vřeštění a vyhrožování, co všechno mi udělá, až ho odvážu, se konečně rozhodnu, sundat mu boxerky. Samozřejmě s tím nijak nespěchám a každý, nově objevený, milimetr kůže, políbím. To už Yu řve, jak…, no prostě hodně a neutiší ho, ani to, když mu připomenu, že máme taky sousedy. Jestli tu bude někdo zvonit, kvůli tomu, co tu vyvádíme, tak na to kašlu. Když tak to svedu na Yua, stejně to je jeho řev. Stáhnu mu boxerky úplně a mám tak možnost, prohlédnout si Yua, v celé jeho kráse.
"Nechceš na mě přestat zírat?" zaječí hystericky Yu a já z něj dostanu záchvat smíchu. To je vážně cvok. "Čemu se sakra chlámeš?" zapiští snad ještě hlasitěji, než předtím. Baví mě, ho provokovat. Nakloním se až k němu a hladově ho políbím na rty. A je ticho.
"Chtěl bys mě?" zašeptám mu do ouška. Jazykem si mezitím pohrávám s jeho ušním lalůčkem a rukou se nenápadně dotknu jeho vzrušení. Jenom sykne a hlasitě polkne. Bože, já bych se ve středověku určitě uživil. Podnikal bych. Otevřel bych si soukromou mučírnu.
"Dočkáš se, ale jenom, jestli budeš hodnej chlapeček," stisknu ušní lalůček mezi zuby a sebevědomě se usměju. Jenom horlivě přikývne. Co má taky dělat, že jo? Přisunu se k němu blíž a nohy mám rozkročené okolo jeho hrudníku. Klínem se mu téměř otírám o tvář. Nadzvedne hlavu a zkušeně mi zuby rozepne zip. Usměju se a sám si rozepnu knoflík a během chvíle se zbavím kalhot, i boxerek.. Automaticky, aniž bych cokoli řekl, nebo udělal, vezme můj penis do úst. Mám co dělat, abych se udržel na nohou, protože mnou projede neskutečná vlna vzrušení. Omámeně vzdychám a zakláním hlavu v přívalech slasti. Občas se podívám dolů na Yua. Ten pohled mě vzruší ještě víc. Netrvá moc dlouho, než všechno uvnitř mě exploduje a já dosáhnu vytouženého orgasmu. Svalím se na Yua a začnu ho vášnivě líbat. Chvíli mi trvá, než se trochu vzpamatuju. Pak se ale posunu zase zpátky k jeho klínu. Bez váhání si přiložím špičku jeho erekce ke vchodu, do mého těla a začnu na něj "nasedat". Už jsem ho potrápil dost. Že jsem ale zapomněl na jednu velice podstatnou věc, a tou je lubrikant, zjistím vzápětí, když mi tělem projede bodavá bolest. Chvíli zůstanu na místě a snažím se uvolnit všechny svaly. Když bolest po několika minutách odezní, zkusím pokračovat. Naštěstí to jde už líp a bolest je skoro zanedbatelná. Začnu se na něm mírně pohybovat. Pozoruju jeho obličej, který se zkroutil, velkým přívalem vzrušení. Za chvíli se však jeho tvář uvolní a já ucítím ve svém těle náhlý pocit tepla. Skloním se k němu a aniž bych z něj slezl, hladově ho políbím. Líbáme se jako o život a já se konečně nadzvednu a vysíleně padnu na jeho nahé horké tělo. Bloudím mu rukama po hrudi a břiše a sem tam, na tu hladkou kůži, vtisknu letmý polibek. Unaveně přivírám oči a snažím se vrátit svůj dech, do pravidelného rytmu.
"A co kdybys mě třeba rozvázal?" vyruší mě jízlivě Yu a oba se začneme smát. Pomalu mu uvolním jednu ruku a za chvíli i druhou. Doufám, že už si to s tím vražděním rozmyslel, protože jinak nevím, jak to nakonec dopadne. Když mě však sevře v náruči a začne mě vášnivě líbat, zapomenu na všechny pochybnosti. Spokojeně se uvelebím vedle něj na posteli a otočím se na bok, čelem k němu. Yu mě chytí okolo pasu a silně mě obejme. Zavřu oči a přitisknu se k němu ještě blíž. Pak už zřejmě usnu, protože dál má paměť, na včerejší večer nesahá.
"Yu, na stole máš jí-," Strify zmlkne v půlce věty. Už jsme byli chvilku vzhůru, ale nechtělo se nám vstávat a na Strifyho jsme úplně zapomněli. Když však vtrhl do pokoje, všem třem nám doslova zmrzl úsměv na rtech. První se vzpamatoval, právě Strify. Vykoktal ze sebe něco ve smyslu, že se omlouvá a zabouchl za sebou dveře. Zaraženě jsem se podíval na Yua, protože jsem předpokládal, že včerejší večer bere, jenom jako úlet, a tak určitě nechtěl, aby se to někdo dozvěděl. On se ale usměje a políbí mě.
"Alespoň mu nemusíme nic vysvětlovat," zašeptá mezi polibky a já se najednou cítím, neskutečně šťastný.
KONEC
autor: Quiquilla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dark.alesa dark.alesa | E-mail | Web | 26. srpna 2008 v 17:30 | Reagovat

Hey tag tohle se mi mots libilo...

2 Backy Backy | Web | 28. srpna 2008 v 9:53 | Reagovat

Heyyy jako to bylo upe kwááááásný QiQi až zas něco takovýho pěknýho napíšeš dej mi vědět xD jako fakt paráda!

3 Slash Princess Slash Princess | Web | 31. října 2008 v 22:16 | Reagovat

ach, bž, dokonalý závěr dokonalého večera xD to bylo úžasné xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama