Double slash (4. díl)

5. září 2008 v 16:26 | Nerminka a Quiquillka ♥♥♥ |  Double slash
Strify:
U Shina to na začátku byla docela sranda, i když vypadal trochu znuděně. No, kdo by nevypadal, po takový době strávený v posteli, a ke všemu s Yuínem. Ehm... Ne jako, že by byl Yu s ním v posteli, ale jako... No chápete, ne? No, i když... No jo, už mlčím.

Čím víc jsem Shina pozoroval, tím víc mi docházelo, jak je hezkej. Ehm, víte, jak to myslím, ne? Já nejsem na kluky! Ale prostě, je moc hezkej. No ha ha, jenom se smějte, vy povrchní to... Jak se tomu říká... To je jedno. Prostě, Shin má v sobě něco zvláštního. Ale ne! Já nemyslel ty psí suchary, kterejma ho Yu živil... Na těch nic až tak zvláštního není, kromě prošlý záruční doby... Dělám si prdel.
Musel jsem vypadat, jak nějakej psychouš, jak jsem na Shina pořád čuměl. S tím červeným nosem a skelnejma očima, pravda moc elegantně nevypadal, ale i tak byl hezkej, kdybyste viděli ten výraz... Raněná laň, prostě. Takový velký smutný oči. Já se snad zamiloval! Haha, kokotina. No, ale ne až taková. Fakt, jak jsem na něj tak hleděl, nějak jsem se zamyslel a zabloudil očima k jeho rozkroku. Fakt jsem si v tu chvíli připadal, jak nějakej úchyl, protože Shin si toho všiml. Vstal a chtěl jít k lednici, asi proto, že jsem mu přišel trochu mimo. Ale to mi v tu chvíli nedošlo, a tak sem udělal největší kravinu - já po něm vystartoval! Jsem prase, jsem úchyl, blé! Já vím! Fuj. Asi mě v tu chvíli musel trochu podezřívat, z užívání omamnejch látek, protože se na mě tak podivně koukl... Usmál jsem se jako dement a vydal se k lednici sám, aby Shin neviděl, jak rudnu.
Ale pak jsme o tom nemluvili, udělal jsem mu kakao a kecali jsme už normálně. On o tom, jaký to bylo šílený s Yuem celou tu dobu, já jaký to bylo šílený s Kirovým dědkem. Shinovi jedinýmu, jsem to mohl říct. No a pak se Shin rozhodl, že už bude spát, a tak sem teda šel domů.
Yu:
No konečně, že jsou kluci zpátky. Vsadil jsem se s jedním kámošem, že sbalím Kira. Byli jsme mírně společensky unavený... Střízlivej bych do toho nešel. Ale v sázce je hodně - když vyhraju, kámoš si nechá na prdel vytetovat znak Tokio Hotel. Když ale prohraju, budu si ho tam muset nechat vytetovat já. Takže se budu snažit, i když je mi Kikina líto. Doufám jenom, že kámoš neměl namysli žádný intimnosti.
Takže jsme dorazili do Night Race. Kiro šel okamžitě k baru a objednal si Tequilu. Vůbec jsem netušil, že to pije. Já si chtěl původně dát pivo, ale Kiro nemá rád, když smrdím. No jo, teď na to budu muset dbát. Tak sem si dal taky, snad to Kikouchovi nebude divný.
autor: Letty94
betaread: Nerminka

→ Pátý díl ←

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Azzy Azzy | Web | 5. září 2008 v 20:19 | Reagovat

Díky za komentík :) Kdybys tak viděla, jak jsem se mlátila smíchy prej ,,myšmami" :-DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama