Double slash (5. díl)

8. září 2008 v 11:27 | Nerminka a Quiquillka ♥♥♥ |  Double slash
Kiro:
V Night Race se ke mně Yu choval hezky, tak divně, pro něj až nepřirozeně. Většinou bejvá ironickej, cynickej a holduje černýmu humoru. Tentokrát to bylo jiný. Přisuzoval jsem to tejdnu plnýmu nudy.

Pořád se na mě usmíval, čuměl jak zamilovanej (nebo zhypnotizovanej nebo zfetovanej), fakt jsem z něj byl nervózní. A nejhorší byly ty komplimenty. Furt na mě něco vychvaloval. No hrůza. Takovej proutník jako je Yuín a tohle? Prostě mu už jebe. Jinak to ani nemůže bejt.
Ale brzo jsem se už namazal, a byl jsem trochu veselejší. Chechtali jsme se furt něčemu, jak pominutý. A všechno bylo hezký. Vůbec jsem si nevšímal holek, co byly všude kolem, úplně jsem na ně zapomněl. A jak Yu většinou vykecává jenom s nima, tentokrát je evidentně ignoroval. Měl sem pocit, že začíná poněkud teplat. A kdyby jenom on, co já...
Netrvalo dlouho a s Yuem jsme se objímali. Chápete? Objímali! No fuj teda... Nikdy by mě nenapadlo, že budu něco mít s klukem*, tím spíš ne, s Yuem. Jsem cvok. Lidi kolem, nás hecovali, abysme si dali pusu. Yu, jak se zdálo, neměl nic proti. Ale na mě to bylo moc. Pustil jsem Yua a zbaběle zdrhl na záchod.
Naklonil jsem se před zrcadlo. Co to se mnou je? Jsem teplej, nebo co?! Ne, nejsem! No dobře, tak jsem... Cha, blbost. Konina! Ptákovina, kravina! Ale to není žádná psina. Koukal jsem na sebe a musel se usmát. Je mi 20. 20! A měřím ani ne 170 cenťáků. Kukuč mám takovej dětskej, vykulenej. Cha, prej roztomilej...! A ten nos. Už mi taky pěkně leze na nervy. Suma sumárum, vypadám asi, jako by mi bylo 14. Jo, a nebo taky 9. A maluju se. Jsem já vůbec normální??? Ježíši, co to tady blekotám...?
Přišel Yu. Otočil mi hlavu k sobě a odhrnul mi vlasy z očí. Usmál se, a v očích měl takovej výraz, jak kdyby koukal na malý štěně. A byl hezkej. Bože! Já nechci bejt teplej!
*) Tahle informace je trochu nepřesná, vzhledem ke Kikinově aférce s jistým Španělem, ale to je teď fuk... - pozn. Autorky =)
Yu:
Přišel jsem za Kirem na záchod. Stál tam u zrcadla a koukal na sebe, vypadal trochu smutně. Přehnal jsem to...? Otočil jsem mu hlavu k sobě a odhrnul mu vlasy z očí. Nelituju tý sázky. On je vážně sladkej. Je mi blbý, mu lhát, ale nebude to trvat dlouho. Já mu to řeknu. On, zdá se, taky nebyl proti mně. Koukal na mě trochu vystrašeně, zároveň s očekáváním, a byl nádhernej. Ehm, jsem snad teplej...? Už mi šibe.
"Kiro, co se stalo?
Proč jsi odešel?"
"Vážně jsi mi chtěl dát pusu...?"
"Já nevím. Asi."
"Udělal bys to?"
"Možná. Ale ne, proti tobě. Chci, abys to chtěl."
"Ty seš na kluky...?"
"Zdá se, že jenom na jednoho."
"A myslíš to vážně???"
"Nevím. Asi jo. Ale jsem z toho sám vedle. Nevěděl jsem to."
"Já taky ne."
"Jako o mě?"
"Ne, o sobě."
"A ty, ty bys mi dal pusu?"
"Já nevím. Asi jo, kdybys to chtěl. Ale bez těch lidí."
"Tak to udělej," vyzval sem ho.
autor: Letty94
betaread: Nerminka

→ Šestý díl ←

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama