Úplněk

2. září 2008 v 12:40 | Nerminka a Quiquillka ♥♥♥ |  Úplněk
Tak a je tu další jednorázovka ;o) Psala jsem ji tak ve dvě ráno, tak to prosím berte v úvahu =D
Btw. se*e mě to menu! Nejde to spravit =( Když už ten blog "vylepšujou", tak by mohli taky udělat něco prospěšnýho...
Páry: Yu/Kiro
Rating: 15+

Svit měsíce pokryl celé město. Byl úplněk. Mladý chlapec seděl na zahradě a pozoroval nebe. Slabý vánek mu pocuchal vlasy. Usmál se, když se okolo jeho pasu, obtočily silné paže.
"Yu, lásko," vydechl tiše. Zbytek slov se ztratil v něžném, kouzelném polibku. Jeho miláček se od něj na chvíli odtáhl, ale jen proto, aby mu znovu tisíckrát zopakoval, jak moc jej miluje. Kiro si teď připadal neskutečně šťastný. Po tolika měsících smutku a slz, se najednou všechno obrátilo. Vlastně si ani nepamatuje, kdy se ta proměna stala, ale nehodlal to řešit. Zajímalo ho jen to, že mu přinesla štěstí. A toho si chtěl užít, dokud trvá.
"Miluju tě Kiro," zašeptal už snad po stotisící Yu a pohladil jej po tváři. Něžně prohrábl prsty jemné vlasy a zamilovaně se usmál, "Ani si nedokážeš představit, jak moc," dodal a znovu Kira políbil. Ten na nic nečekal a začal mu rukama zajíždět pod tričko. Yu taky nechtěl zůstat pozadu a tak Kirovi tričko rovnou sundal. Začal jej líbat na hrudi a krku. Vzrušené vzdechy se ozývaly nočním městem a dva chlapci, schovaní za vysokými keři a několika stromy, si dávali najevo svoji lásku.
Kiro se sklonil a rozepnul Yuovi kalhoty. Stáhnul mu je skoro až ke kotníkům. Prádlo je brzy následovalo. Neváhal ani chvilku a vzal Yuovu erekci do úst. Připadal si najednou zvláštně, jakoby to bylo naposledy, co něco takového prožívá. Miluje Yua a věří tomu, že i on miluje jeho, nemohl se však toho vtíravého pocitu zbavit. Několika pohyby dovedl svého milence k vrcholu. Yu si ho přitáhl k sobě a znovu jej vášnivě políbil.
"Děkuju," řekl tiše, ale v tiché noční zahradě, se jeho hlas, zdál hlasitější. Ozvala se jemná ozvěna. Oba chlapci se na sebe, jako na povel, usmáli a znovu spojili své rty.
"Miluju tě," pípl Kiro mezi polibky. Ještě pořád se těch dvou slov, nemohl nabažit. Dlaní přejel po vypracované hrudi a kývnutím hlavy naznačil, co chce, aby Yu udělal. Ten se jen usmál a opatrně obrátil Kira na záda. Klekl si obkročmo nad něj a prsty přejížděl, po všech záhybech, toho nádherného těla. Políbil Kira na rty a následně se přesunul k jeho šíji. Zasypával jeho krk tisíci polibky a občas své rty nahradil jazykem, nebo zuby. Zanedlouho se přesunul na hrudník. Bral do úst jednu bradavku a jazykem si s ní hrál. Občas ji laškovně skousl a dočkal se tak vzrušeného syknutí, ze strany jeho milence. Dostatečně dlouhou dobu, věnoval oběma bradavkám, než se posunul zase, o něco níž. Rty přejížděl po jemné kůži, Kirova bříška a sám už vzdychal, znovu nabytým vzrušením. Rozepnul knoflík u jeho kalhot a s úsměvem se zadíval na svoji lásku. Aniž by přerušil oční kontakt, zbavil Kira přebytečných svršků a sevřel v dlani jeho penis. Několikrát zapohyboval dlaní, než mu Kiro, roztažením nohou, naznačil, že by chtěl víc. Yu se samolibě usmál a přiložil svoji erekci, ke vchodu, do Kirova těla. Ten se už svíjel v extázi, z obrovské vlny vzrušení, která doslova zaplavila, jeho tělo. Jemně pronikl dovnitř a starostlivě zkontroloval výraz, v Kirově tváři. Nezměnil se. To Yua povzbudilo, aby svůj penis, zasouval pořád hlouběji. Ani když začal přirážet, Kiro nejevil známky toho, že by ho cokoli bolelo, či mu to bylo nepříjemné. Kdyby něco z toho, vycítil, okamžitě by přestal. Tak moc jej miloval. Kiro však jen obemkl svýma nohama jeho boky, aby měl Yu, ještě lepší přístup. Yu bloudil dlaněmi po celém jeho těle a nezapomněl, ani na Kirovu erekci. Třel jeho penis rukou a přiváděl tak Kira k šílenství. Oba přerývaně dýchali a hlasitě vzdychali, do chladné noci.
Okolím se rozlehl křik dvou mladých chlapců, když oba dosáhli orgasmu. V několika oknech se rozsvítilo světlo a z několika z nich i vykoukli zvědaví sousedé. Kira ani Yua, však vidět nemohli, protože byli skrytí pod korunami stromů.
"Podívej, padá hvězda," zašeptal Yu, když se mu Kiro, vyčerpaně zhroutil na hruď a těžce oddechoval.
"Něco si přej," odpověděl Kiro a zadíval se na noční oblohu.
"Přeju si, abychom my dva byli pořád spolu," šeptnul Yu a políbil svého miláčka. "Nikdy tě nechci ztratil lásko…"
Kiro otevřel oči. Seděl na zahradním křesle, s pohledem upřeným vysoko na nebe. Byl úplněk.
"Co tady děláš?" ozval se za jeho zády, tolik známý hlas. Kiro jen stěží, potlačil slzy.
"J-já, jen pozoruju nebe," odpověděl spíš pro sebe, ale přesto dost nahlas, aby to Yu mohl slyšet.
"Proč?"
"Jen tak, uklidňuje to."
"Ty se potřebuješ uklidňovat?"
"No, to přímo ne, ale-" zarazil se. "Podívej, padá hvězda," vydechl okouzleně a ukazováček namířil k obloze.
"A co já s tím?" pokrčil rameny Yu a zakroutil nechápavě hlavou. Beze slova se otočil a zamířil zpátky dovnitř.
Slza si našla cestu, po chlapcově tváři. Tiché vzlyky se nesly nočními ulicemi. Rukama objímal svoje roztřesené tělo a víčka i rty, tiskl silou k sobě. Hlavou mu běhalo tisíce myšlenek, na milovanou osobu a před očima se mu zjevilo jediné slovo. Zapomněl...
autor: Quiquilla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 scooby-doo scooby-doo | 2. září 2008 v 13:39 | Reagovat

wooow....!! tak to je bombá ikdyž ke konci hoooodně smutný ale prostě bombá!!!

2 Dunkel Engel<3(Iwča..)Ich liebe Shin<3^^ Dunkel Engel<3(Iwča..)Ich liebe Shin<3^^ | 2. září 2008 v 13:45 | Reagovat

x'(....hej to je krasny..x'(

3 dark.alesa dark.alesa | E-mail | Web | 2. září 2008 v 14:46 | Reagovat

Ouu to je smutny X-(

4 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 2. září 2008 v 19:58 | Reagovat

Děkuji =)

5 ListeQ ListeQ | Web | 31. října 2008 v 21:07 | Reagovat

=´(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama